Російська журналістка назвала основні причини затяжної війни на Донбасі

Олена Риковцева зазначила, що Путін буде постійно підтримувати Донбас.

Володимир Путін. Фото: http://patrioty.org.ua

Росія націлена на затяжний конфлікт із Україною і спробує постійно "знекровлювати" країну. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповіла російський журналіст Олена Риковцева, передають Патріоти України.

"Я раніше вірила, що все це розсмокчеться. Але більше не вірю. Тут все тримається на Путіні, на його політиці щодо Криму і Донбасу. Їм на фіг не потрібний цей Донбас, точно так само як і Придністров'я. Але вони будуть підтримувати цей гнійник, цю рану, щоб не дати Україні встати на ноги", - вважає вона.

За словами Риковцева, Кремлю абсолютно не вигідна сильна європейська Україна.

"Вони будуть її знекровлювати, щоб витрачалися кошти, гинули люди. Це такий спосіб знищення України, підриву її економіки", - зазначила журналіст.

Водночас вона не гадки не мала про початок великої російсько-української війни.

"Ні, це нікому не потрібно. Росія не піде з танками на Донбас, немає жодної причини йти туди і забирати цю територію", - сказала Риковцева.


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона", - блогер із Одеси

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:14

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона. Британский премьер в Мадриде, где стояла жара, иронично предложил коллегам раздеться до пояса, мол, тогда будем походить на «решите...

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало", - Голобуцький

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:00

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало. Освобождены будут все земли Украины. А Стрелков будет доживать свой век где-то под Житомиром. Как заключённый за военные преступления", - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...