Російський блогер назвав головний страх Путіна

Слава Рабінович заявив, що нинішній президент РФ дуже боїться повторення подій Майдану у Росії.

Слава Рабінович. Фото: aboutru.com

"Заява президента Росії Володимира Путіна про недопущення "кольорових" революцій демонструє той факт, що "з головою у нього зовсім погано", - сказав у коментарі для видання "Обозреватель" Слава Рабинович, передають Патріоти України.

"З приводу "кольорових" революцій, як це розуміє Путін, то я вважаю, що у нього з головою зовсім погано. Не те, щоб стало погано - у нього завжди було погано. Він не може собі уявити, що в будь-якій країні народ може сам вибрати собі долю, може змінити лад із диктатури на якийсь рух до демократії, повалити диктатора, у багатьох випадках - диктатора-злочинця. Він не може собі уявити, що це може зробити народ", - сказав фінансист.

І додав: єдине можливе пояснення причин "кольорових" революцій, яке може народитися в голові у російського лідера - те, що їх організував Вашингтон.

"Те, що у нього в голові, вибачте, фекалії - це насправді проблема Путіна і його ОЗУ (організованого злочинного угруповання. - Ред.). Вони ніколи не зрозуміють цього. Вони ніколи не зрозуміють своєю головою, в якій замість мізків г*но, що таке "кольорова" революція, від чого вона виникає і чому така "кольорова" революція може відбутися в Росії", - наголосив Рабінович.

Він переконаний: "Вона може статися в Росії через Путіна, через його дії".

Коментуючи обіцянки "не допустити" "кольорову" революцію в Росії, фінансист зауважив: "Ви знаєте, Комуністична партія Радянського союзу, МВС, КДБ і армія теж думали, що вони не допустять".

Рабінович також запропонував оригінальну ілюстрацію сьогоднішнього стану відносин Путіна і Трампа. На своїй сторінці в Facebook він виклав фрагмент фільму із серії про Індіану Джонса - "У пошуках втраченого ковчега". "Я назвав його "Трамп і Путін". У цьому відеокліпі Харрісон Форд дивиться на якусь "страшну" людину, яка перед ним акробатичним способом махає шаблею, викликаючи його на дуель. Харрісон Форд дивиться на це, дістає револьвер і вбиває його".

"Путіну потрібно розуміти, що він зараз знаходиться не в ролі Харрісона Форда, а в ролі тієї людини, яка грає з шаблею. Прийде хтось і зробить так, як у кліпі. У різних ситуаціях цей "хтось" може бути різним. На міжнародній арені це буде Трамп, у Росії це може бути або палацовий переворот, або сам російський народ", - попередив блогер.

В інтерв'ю телеканалу "Мир" президент РФ Володимир Путін заявив, що влада Росії буде боротися з протестними настроями, щоб не допустити "кольорових" революцій як всередині країни, так і в державах Організації договору про колективну безпеку.


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Українська телеведуча з чоловіком влаштували брудні танці на березі океану (фото, відео)

четвер, 23 січень 2020, 15:00

Лілія і Андрій вирішили влаштувати для себе романтичний відпочинок в одному з райських місць на березі океану. «Мы здесь вдвоем, долго решались на такой отдых… Кстати, за 8 лет мы впервые на море вдвоем — не по работе, а именно на отдыхе. И даже в перв...

"Зеленський живе, під собою не чуючи країни", - журналіст

четвер, 23 січень 2020, 14:25

"Бо обидві ноги цієї влади походять із світу віртуального. Тільки якщо хибні уявлення в середині країни поки що ще знаходять благодатну аудиторію у вигляді особистих симпатиків Зеленського, то на полях зустрічі світових олігархів благодурощі про "нянь"...