Військово-політичне керівництво Росії намагається примусити "Л/ДНР" до активізації бойових дій на Донбасі. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки при Міноборони України.

Зазначається, що вранці 3 лютого 2017 року у Харцизьку було проведено нараду за участю т.зв. "глави ДНР" Захарченка, російських військових кураторів, а також представників Міноборони та Генштабу ЗС Росії. "Представник РФ в ультимативній формі попередив керівництво "ДНР", що у разі втрати контролю над "Ясинуватським плацдармом" вони будуть зміщені зі своїх посад", - йдеться у повідомленні розвідки.
Як повідомляв народний депутат України, координатор аналітичної групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук, 3 лютого в Донецьку очікують на прибуття з Москви представників Кремля у складі спеціальної групи для координації інформаційної кампанії.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...