Підприємець з Горлівки Віталій Мінзюк відверто розповів про мародерство бойовиків терористичної "ДНР", які розграбували його бізнес. Відеозапис з інтерв'ю Мінзюка на своєму YouTube каналі опублікував український блогер і журналіст Денис Казанський, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Апостроф".
"Ми вивозили побутові відходи в місті Горлівка, переробляли, робили акумулятори, у нас працювало близько 40-ка чоловік. Була своя лабораторія та сертифікована продукція. У нас контрактів в 2014 році було до кінця року на 5-6 мільйонів. Наш завод знаходився на трасі, і недалеко від нашого паркану з'явилася перша барикада. Я пішов і почав лаятися: "Ви, шаромиги, що ви тут зібралися, і так роботи немає, ви перегородили дорогу на підприємство". Я бачив, що на цій барикаді збираються люди, кого я вигнав за крадіжки, дебош, пияцтво", - розповідає Віталій Мінзюк.
Далі він зазначив, що його бізнес в Горлівці тепер повністю розграбований, а підприємство - випотрошили.
"До мене прийшли і відразу забрали 16 тонн свинцю. Моя дружина, на той момент була громадянка Росії поїхала в поліцію, до неї вийшли такі братки з 90-х і сказали, що "своїм" потрібно допомагати, а хто незадоволений, хай до них приїжджають, вони розберуться", - додав підприємець.
Зараз Мінзюк проживає в Київській області, де почав знову займатися бізнесом.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...