Розплата прийде: У мережі опублікували фото листівок зі зверненням до кримчан

У листівках зазначається, що вказаних осіб чекає розплата. Дане звернення складено від "Народного руху Криму".

В Криму у Массандрі (місто Ялта) невідомі розклеїли листівки з погрозами українським високопоставленим офіцерам, які під час окупації півострова Росією перейшли на бік РФ. Фото листівок опублікував блогер Антон Ходза на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Зокрема, у листівках згадуються колишній контр-адмірал ВМС України Денис Березовський (тепер є заступником командира Чорноморського флоту РФ), колишній начальник Головного управління СБУ в Криму Володимир Тоцький (оголошений Україною в розшук) і колишній міністр оборони України Павло Лєбєдєв (був присутній у Кремлі на зборах з нагоди "прийняття" Криму до складу РФ).

У листівках зазначається, що вказаних осіб чекає розплата. Дане звернення складено від "Народного руху Криму".

"І знову українське підпілля у Криму передає привіт місцевим фсбшникам. Цього разу в Ялті та Масандрі. Ет, знову російська гебня про*бала, проспала. Облінилися, падлюки.

Для тих, хто подумає "тю, а шо тут такого", знову запропоную уявити, що це саме вам треба розклеїти такі листівки в окупованому Криму. Уявили?" - написав блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...