Розпиляли завод: У Лисичанську знищують збанкрутіле підприємство (фото)

Лисичанський збанкрутілий завод гумово-технічних виробів, де колись працювали 8 тисяч людей, розбирають та розпилюють, вивозячи металоконструкції.

Фото: depo.ua.У Лисичанську збанкрутілий завод гумово-технічних виробів (ГТВ) розбирають та розпилюють, вивозячи металоконструкції, про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат міськради Лисичанська Віталій Шведов, передають Патріоти України.

Він написав, що відвідав з рейдом несанкціоноване розбирання заводу ГТВ і жахнувся, що сталося за пару місяців, після продажу об'єкта ліквідатором.

"Ми так хвацько розповідаємо про розпили підприємств на непідконтрольних територіях і не бачимо, що відбувається у нас. У нас динаміка така, що ситуація не набагато краща, відстаємо на рік-півтора. У Лисичанську вже є довоєнний досвід виникнення техногенних руїн, територія содового заводу, розпиляли Ахметовську-Єфремівському-Дунаєвську структури, залишилася одна труба. І тепер йде руйнування, раніше бюджетоутворюючого заводу ГТВ, на якому колись працювали близько 8 тис. людей", - написав Шведов і опублікував фотографії.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Как мэр Филатов схлестнулся с олигархом Пинчуком", - журналіст

субота, 4 квітень 2020, 1:00

Коронавірусна "феодалізація" України на Дніпропетровщині вилилася в альянс губернатора Олександра Бондаренка з Віктором Пінчуком, проти яких грає Борис Філатов. "Совещание президента Зеленского с олигархами, поделившее внутреннюю политику на "до" и "по...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...