"Розумію, вам погано і страшно. По суті, ви – самотня людина", - відкритий лист радянського політв'язня Петру Порошенку

Семен Глузман закликав президента почати по-справжньому боротися із зовнішніми та внутрішніми ворогами.

Семен Глузман. Фото: focus.ua.

"Я починаю звикати спілкуватися з вами за допомогою так званих відкритих листів. Листів без відповіді. Що ж, коли замолоду я був у Радянському Союзі табірним пилом, я також досить часто направляв листи керівнику КПРС пану Брежнєву. Переважно це були відкриті листи, що публікувалися в Самвидаві. Як і у Вашому випадку – без відповіді, всі", - написав громадський діяч Семен Глузман у своєму блозі на НВ, передають Патріоти України.

Розумію, вам погано і страшно. По суті, ви – самотня людина, яка важко, невпевнено приймає рішення. Не знаю, чи були у вас шанси стати реальним президентом моєї країни. У будь-якому разі, ви їх не використовували. Ви продовжили традицію радянської та пострадянської брехні, сподіваючись переконати нас у спроможності своїх слів за допомогою еліксиру властивого вам красномовства. Нас, громадян України, неможливо переконати лише одним красномовством. Тому що ми, в більшості своїй, інтелектуально заможні люди, здатні відкрито не любити владу, не довіряти їй.

Смію запевнити вас, що останнє слово буде знову за нами, за народом України. Зрозуміло, нас знову захочуть очолити охочі до влади політичні перевертні. На жаль, у деяких з них це вийде. З єдиної причини: ми, українці, не хочемо особистої влади, ми хочемо справедливості. Правової, соціальної справедливості, не більше того.

Петре Олексійовичу, припиніть імітувати боротьбу з корупцією! Ми не віримо вам. Ми, а не ви зі своїм безчесним оточенням зупинили Путіна. Оберігаючи сина від будь-якої участі в так званому АТО, ви ясно нам показали – це не ваша війна.

Я немолодий. Я багато чого бачив у своєму непростому житті. І багато про що думав. Запевняю вас: у Вас не так вже багато часу. Не повторюйте долю Януковича. Припиніть брехати. Зустріньтеся з нами, почуйте нас. Цей шанс у вас ще існує.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повернулись додому: У Челябінську "вагнерівці" влаштували розбірки з місцевим криміналітетом (фото)

неділя, 26 травень 2024, 17:01

У Челябінську колишні найманці з ПВК "Вагнер" ледь не влаштували "локальний Бахмут", оголосивши збір всіх, хто у конфлікті з місцевими членами криміналітету, передають Патріоти України. Як повідомляє проект "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на джерела, з учорашн...

Ви можете забороняти що завгодно, ввести санкції РНБО, але десятки тисяч людей уже продали свої банківські картки умовному Parimatch, - журналіст

неділя, 26 травень 2024, 16:50

"Зараз буде пост про наболіле – обмеження p2p-переказів сумою до 100 тис. грн на місяць і на 30 вихідних трансакцій, яке планує ввести НБУ. Чи саме такі будуть цифри, я не знаю, але не сумніваюся, що ці цифри будуть корегуватися щонайменше після імплем...