Руки велетня рятують древню Венецію (фото)

У центрі міста встановлені гігантські руки, які підтримують старовинний готель.

Фото из открытых источников

У Венеції встановлена скульптура у формі двох гігантських рук, які виринають з води і підтримують історичну будівлю, де розташований готель Ca 'Sagredo. Про це розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Автором роботи, що отримала назву Support ("Підтримка"), виступив італійський художник Лоренцо Куїнн.

За словами художника, ця скульптура - наочне нагадування про можливі наслідки глобального потепління і викликаного ним підвищення рівня моря. Для Венеції цей процес може стати згубним, зазначає художник.

"Венеція - плавуче місто мистецтва, надихало культури всього світу протягом століть. Але для того, щоб все залишалося так і в майбутньому, цьому місту необхідна підтримка нових поколінь", - підкреслив Куїнн.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Гібридна стратегія: Угорщина нишком скуповує землі Закарпаття

субота, 11 липень 2020, 8:26

Угорщина розпочинає програму фінансової підтримки для представників угорської меншини щодо викупу земель сільськогосподарського значення. Про це повідомив український блогер Тимофій Гольц. Він зазначив, що кошти з бюджету країни проходитимуть через фо...

Мали зрощений череп: Італійські лікарі провели унікальну операцію з розділення сіамських близнючок (відео)

субота, 11 липень 2020, 7:10

Малята успішно одужують після операції. У дитячій лікарні Ватикану італійські лікарі успішно розділили сіамських близнючок. Дівчатка мали спільний череп і більшість судин, тож такої операції не робили ще ніде в світі, передають Патріоти України з посил...