Риболов знайшов дивну істоту, яка загнала вчених у глухий кут (фото)

Знайдена чоловіком істота була дуже дивною і на вигляд, і на запах.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

За словами чоловіка, істота пахне протухлою рибою і аміаком і схожа на величезну печінку. Останки загадкової морської істоти, які були виявлені на далекому пляжі Аляски, залишили вчених в сумнівах і здивуванні. Колишній рибалка Бьорн Діль знайшов їх під час каякинга в Бернер. Спочатку він подумав, що це один з видів ската, але, придивившись, зрозумів, що знайшов нутрощі чогось величезного.

"Органи виглядали як печінка у процесі розкладу і пахли як трюм для риби, який ніколи не чистили, і трохи аміаком" - сказав Бьорн Діль. Експерти поки не можуть назвати точно походження істоти, але цілком імовірно, що це може виявитися печінкою тихоокеанської сплячої акули. Однак залишається незрозумілим, як органи могли відокремитися від риби, яка мешкає на глибині 6600 футів. Навіть якщо хижак став жертвою морських левів або китів-убивць, то чому тоді печінка дісталася до берега недоторканою?

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про війну, як завжди, промовчав: Колишній "холостяк" Топольський на Балі похвалився "внутрішньою свободою"

вівторок, 3 жовтень 2023, 21:16

Герой реаліті-шоу "Холостяк-12" Алекс Топольський представлявся як успішний бізнесмен, який займається нерухомістю в США. Після початку повномасштабної війни він опинився на Балі, де прожив більше року і намагався продавати курси із заробітку в соцмере...

У ГУР Міноборони прокоментували випробування РФ ракети з ядерним двигуном "Буревісник"

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:55

У Росії, ймовірно, готуються до випробувань ракети з ядерним двигуном "Буревісник", про що, зокрема повідомили у The New York Times. У ГУР вважають, що це може бути черговою демонстрацією, яка орієнтована на російську цільову аудиторію. Про це в інтерв...