Риболов знайшов дивну істоту, яка загнала вчених у глухий кут (фото)

Знайдена чоловіком істота була дуже дивною і на вигляд, і на запах.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

За словами чоловіка, істота пахне протухлою рибою і аміаком і схожа на величезну печінку. Останки загадкової морської істоти, які були виявлені на далекому пляжі Аляски, залишили вчених в сумнівах і здивуванні. Колишній рибалка Бьорн Діль знайшов їх під час каякинга в Бернер. Спочатку він подумав, що це один з видів ската, але, придивившись, зрозумів, що знайшов нутрощі чогось величезного.

"Органи виглядали як печінка у процесі розкладу і пахли як трюм для риби, який ніколи не чистили, і трохи аміаком" - сказав Бьорн Діль. Експерти поки не можуть назвати точно походження істоти, але цілком імовірно, що це може виявитися печінкою тихоокеанської сплячої акули. Однак залишається незрозумілим, як органи могли відокремитися від риби, яка мешкає на глибині 6600 футів. Навіть якщо хижак став жертвою морських левів або китів-убивць, то чому тоді печінка дісталася до берега недоторканою?

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...