Сайт "Миротворець" гостро відповів навіженому Кобзону на його прокльони

​Скандал розгорівся після смерті акторки Віри Глаголєвої. Кобзон "прокляв" "миротворець" й назвав їх "мракобіссям".

"Миротворець" не лишив цього коментаря без уваги. Відповідь опублікували на Facebook сторінці спільноти, повідомляють Патріоти України.

Вони нагадали, що сам Кобзон активно підтримує "русскій мір" й агресію РФ щодо України. Водночас, він говорить про мораль та пам'ять. Але, за словами "Миротворця", після смерті Кобзона всі його швидко забудуть. А пам'ятатимуть родичі, нарікаючи на наслідки його дій за життя. І пам'ятатимуть українці.

«Твій некролог уже написаний і крім тих слів, які тут є, інших у нас не буде... Так ось знай, про тебе досить швидко першими забудуть твої ж співгромадяни. Твої близькі, несучи твій гріх діянь за останні роки, почнуть проклинати тебе за наслідки, які ти приніс їм своїми сьогоднішніми діями. Але не переживай, ми, українці, будемо про тебе пам'ятати й нагадувати про тебе їм всім тільки правду. Пам'ятати і нагадувати їм ту правду, яка написана тут», – написали вони.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело