"Найбільш злий кіт у світі" став зіркою Instagram (фото)

Похмурий зовнішній вигляд тварини виявився вельми оманливим.

Кіт Локі - зірка соцмереж. Фото: Instagram

Кіт на прізвисько Локі породи сфінкс живе з господарями Сарою і Брентом в Нью-Йорку, зазначають Патріоти України.

Незважаючи на дійсно жахливо незадоволений і зловісний вигляд, у Локі маса підписників в Instagram. За сторінкою Локі в Instagram стежать понад 65 000 чоловік. Саме завдяки своїй сторінці в соцмережі кіт і став популярним.

При цьому його господарі зізнаються, що їх вихованець ніжний і лагідний, а його похмурий зовнішній вигляд вельми оманливий.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Оголено і прозоро": На Росії розкрили головне правило кремлівської пропаганди

неділя, 15 грудень 2019, 23:45

Російські пропагандисти переконані, якщо РФ – найбільша країна в світі за територією, значить, може вести війни щодо слабших держав, змушуючи їх кланятися. Про це сказав російський професор філології Гасан Гусейнов, що прославився скандальним постом пр...

"Газпром окончательно загнали в угол: без украинского транзита просто не обойтись", - російський експерт

неділя, 15 грудень 2019, 19:54

Терміни введення в дію Турецького потоку і СП-2 вже ніхто не намагається прогнозувати, ясно, що в кращому випадку відбудеться парадне відкриття, а вводити в дію і виводити системи на штатний режим роботи будуть ще довго. "В Вене завершился очередной ра...