Саратов 1984: У РФ почали цькувати лідера української діаспори

Шелеста стали видавлювати з Громадської палати регіону за його політичні погляди і публікації в соціальних мережах.

Фото: ИА Regnum.У Саратові (Росія) переслідують керівника української діаспори, голову "Земляцтва українців Поволжя" Аркадія Шелеста. Про це на своїй сторінці Facebook написав журналіст Антон Наумлюк, передають Патріоти України.

За його словами, Шелест входив в Громадську палату регіону, але у цьому році його до списку майбутнього складу не включили.

Наумлюк зазначає, що Шелеста стали видавлювати з Громадської палати регіону за його політичні погляди і публікації в соціальних мережах.

"Взагалі, на скільки я пам'ятаю, за винятком виборного часу, Шелест показував себе дуже гідно. З іншого боку, на своєму місці примудрився протриматися досить довго, різко не висловлювався, допомагав біженцям. Але мова не про це, а про стеження за соцмережами і про те, як божевілля перетворюється на цькування. Тобто взагалі, як це в Росії працює", - написав журналіст.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сучасні технології проти раку: Новий нанобот знищує пухлини

вівторок, 20 лютий 2018, 23:12

Вчені продовжують активно працювати над новими підходами до подолання онкологічних хвороб, і останнє відкриття в сфері нанотехнологій дає надію на те, що вже скоро це стане реальністю. Вченим вдалося розробити автономну систему ДНК-нанобота, здатну зни...

Як у Ставрополі годували жителів млинцями з лопати (фото)

вівторок, 20 лютий 2018, 23:00

В Ставрополі провели Масляну. І цього разу жителів міста знову нагодували млинцями з лопати. Однак, цього року організатори змінили дизайн лопати. Вона буда схожа на садову. Гостей свята частували величезними млинцями у парку Перемоги, пропонуючи їх го...