СБУ "кошмарить" бізнес: Активіст розкрив нову схему, за допомогою якої тиснуть на підприємців

Спецслужбовці займаються незаконними оборудками в сфері транспортних перевезень.

СБУ. Фото: ЗМІСхему, яку застосовує СБУ, аби "кошмарити" бізнес, нещодавно оприлюднив відомий громадський активіст у сфері транспортних перевезень Віктор Берестенко. Про це у програмі "ЦРУ. За кадром" розповіла Тетяна Мартинюк, повідомляють Патріоти України.

Він помітив певну закономірність: на митницю час від часу приходять такі собі "орієнтування". Мовляв, СБУ підозрює, що в партії того чи іншого товару може бути щось небезпечне. Формулювання, як правило, не містять жодної конкретики, але це підстава затримати вантаж та вже домовлятися із підприємцем про можливі шляхи виходу з неприємної ситуації.

Писати скарги до СБУ безперспективно. Підприємці, які намагалися в законний спосіб вирішити проблему, отримували відписку, що СБУ ні до чого, з'ясовуйте все у ДФС.

За словами Берестенка, найчастіше затримують так звані брендові вантажі – партії одягу, взуття, які перебирають, вони втрачають товарний вигляд. І підприємцям нерідко доводиться вирішувати питання хабарами – це дешевше, ніж втратити товар.

Отже, ми довіряємо СБУ власну безпеку. І дуже важливо вірити, що спецслужба захистить тебе від справжніх терористів, а не займатиметься сама терором бізнесу. Дивіться відео повного випуску програми "ЦРУ. За кадром".


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Медики над собой таких опытов не проводят. К чему уже привели донбасские испытания путинской вакцины", - журналіст

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 2:00

Вакцинація піддослідних віп-кроликів дала серйозний побічний ефект: різко загострилися їхні хронічні захворювання, а у кого таких не було - ослаб зір, з'явилися болі в суглобах і сильна задишка. "По последним данным, в неподконтрольных правительству ра...

З архіву ПУ. 14-річна дівчина померла через смартфон у ліжку

четвер, 22 жовтень 2020, 23:05

Є припущення, що смерть наступила через удар струмом від телефону,. Уточнюється, що подія трапилася в селі Бестобе. Батьки підлітка повідомили в поліцію, що вона померла вночі. "Даний факт зареєстровано як нещасний випадок. Ознак насильницької смерті н...