
Служба безпеки України викрила розкрадання коштів топ-менеджментом "Херсонобленерго" для створення штучної заборгованості товариства перед державою. Про це повідомляє прес-служба СБУ, інформують Патріоти України.
Встановлено, що керівники підприємства виводили частину грошей через фіктивні безтоварні угоди з підконтрольними комерційними структурами.
"У такий спосіб вони створювали штучний борг перед державою при закупівлі електроенергії, пояснюючи це несвоєчасними розрахунками населення за спожиті послуги. Оборудка дозволяла менеджменту компанії ухилятися від сплати податків до бюджету та створювати передумови для масових відключень споживачів від електропостачання", - розповіли в СБУ.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 КК, триває досудове слідство.
Співробітники спецслужби перевіряють "узгодження" дій топ-менеджерів з російськими власниками компанії, правоохоронці провели обшуки в офісі "Херсонобленерго" та вилучили документацію, яка підтверджує здійснення нелегальних оборудок.



Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...