
Американська космічна компанія SpaceX наприкінці 2018 року планує запустити двох астронавтів-туристів навколо Місяця.
Про це йдеться в заяві компанії, анонсованої напередодні її керівником Ілоном Маском, передає Укрінформ.

"Раді повідомити, що SpaceX наблизилась до запуску двох приватних громадян у подорож навколо Місяця наприкінці наступного року. Вони вже сплатили значний внесок для цієї місячної місії", - зазначається в заяві.
При цьому імена космічних туристів не розкриваються.
Повідомляється, що вже в другій половині цього року розпочнуться фізкультурно-оздоровчі тести астронавтів, а також їх первісна підготовка до польоту. У компанії пообіцяли оприлюднити додаткову інформацію щодо астронавтів після підтвердження всіх необхідних перевірок здоров'я членів екіпажу.
Крім того відомо, що для запуску використовуватиметься стартовий майданчик, з якого запускали екіпажі Apollo для місячних місій. Вын знаходиться в районі мису Канаверал у штаті Флорида.
Компанія Маска також поінформувала про запланований запуск корабля Dragon версії 2 на Міжнародну космічну станцію (МКС) в рамках програми комерційних польотів NASA.
"Ця перша демо-місія проходитиме в автоматичному режимі, без людей на борту", - йдеться в заяві.
Після цього, в другому кварталі 2018 року, SpaceX запустить корабель з екіпажем.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...