Серйозний сигнал скрепам: "Американские военные тренируются на "кукле" российского ЗРК", - Злий Одесит

Американці готуються розпізнавати потенційні цілі на знищення.

Американські військові. Фото: iPress.ua.

"Ничего необычного, просто российский ЗРК "ТОР-М1". Ну, как ЗРК, его макет, если быть точным. И если уж совсем уточнять, то в США", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України.

Да, макет российского ЗРК "Тор" в пустынном камуфляже в США. Вроде ничего не пропустил. Ничего необычного, правда? Не знаю, что по этому поводу подумаете вы, а вот такой интересный поворот для меня уже несколько обыден.

В США всё чаще мелькают макеты российской техники, звучит в ходе учений русская речь и более того, в сети появляется все больше фотографий, запечатлевших имитацию воздушного боя между Су-27 и F-16 в американском небе. Да и о том, что F-16 перекрашивают в расцветку Су-35, я тоже писал. В общем, американцы серьёзно готовятся распознавать потенциальные цели на уничтожение.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На очах у покупців: У Запоріжжі чоловік з ножем напав на вантажника супермаркета (відео)

субота, 18 січень 2020, 22:53

33-річний чоловік заледве не вбив вантажника супермаркету у Комунарському районі Запоріжжя. Її чоловік залишився й почав лаятися з співробітником магазину. Останній, побоюючись за своє життя, покликав на допомогу вантажника. Тоді зловмисник витягнув з ...

Брехливі скрепи: Путін збирається відкрити центр "правдивих" архівних документів про Другу світову

субота, 18 січень 2020, 22:36

За словами Ху*ла, на Заході замовчують правду про Другу світову війну. Президент Росії Володимир Путін має намір відкрити центр архівних документів про Другу світову війну з «правдивою фундаментальною інформацією». Про це він сказав на зустрічі з ветер...