Севастопольці несподіваним чином відзначили День Прапора (фото)

Робити таким чином було сміливо та небезпечно, бо за будь які прояви українськості на окупованому півострові "світить" буцегарня.

Патріоти України пропонують пряму мову блогера з думками про цю непересічну подію.

Коли б щось залежало від мене, я не радив би це робити цим 25 севастопольцям в самому центрі окупованого міста. Та ще під час перебування в Криму головного окупанта. Але воно вже сталося і набуває поширення.

Треба розуміти, і вони це, без сумніву, розуміли, що кожного з них чекає "тепла співбесіда" в ФСБ та занесення у відповідні списки, а потім труднощі під час поїздок на "материк". Це як мінімум. А можуть і справу почати - за незаконний мітинг.

Чому вони це зробили? - На це в мене є дві відповіді-припущення: 1) нашим громадянам в Криму настогидло боятись; 2) їх змусили ризикувати ті надто завзяті українські "патріоти з канапи", що останнім часом поширюють у ФБ тезу, що в Криму всі були і є "проросійські"...

Дякую вам, севастопольські друзі! Зі святом!

Автор: Андрій Кліменко

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Урожай помідорів та перцю буде щедрим: Як приготувати ефективне добриво

четвер, 29 лютий 2024, 4:15

Одним із ефективних способів може бути власне добриво, яке не тільки сприяє зростанню розсади, але й покращує імунітет рослин і забезпечує додаткове живлення. Для приготування цього добрива знадобляться кропива, чистотіл звичайний та кульбаба. Потрібно...