Коли б щось залежало від мене, я не радив би це робити цим 25 севастопольцям в самому центрі окупованого міста. Та ще під час перебування в Криму головного окупанта. Але воно вже сталося і набуває поширення.
Треба розуміти, і вони це, без сумніву, розуміли, що кожного з них чекає "тепла співбесіда" в ФСБ та занесення у відповідні списки, а потім труднощі під час поїздок на "материк". Це як мінімум. А можуть і справу почати - за незаконний мітинг.
Чому вони це зробили? - На це в мене є дві відповіді-припущення: 1) нашим громадянам в Криму настогидло боятись; 2) їх змусили ризикувати ті надто завзяті українські "патріоти з канапи", що останнім часом поширюють у ФБ тезу, що в Криму всі були і є "проросійські"...
Дякую вам, севастопольські друзі! Зі святом!
Автор: Андрій Кліменко
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...