"Североамериканский тупик" у відповідь на площу Нємцова: Росія затіяла топонімічну війну зі США

У зв'язку з перейменуванням площі біля посольства РФ в честь вбитого російського опозиціонера у Держдумі РФ запропонував поміняти поштову адресу посольства США.

Фото: Кореспондент.Голова комітету Держдуми РФ з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Михайло Дегтярьов запропонував поміняти поштову адресу посольства США з "Великий Девятінскій провулок, будинок 8", на "Північноамериканський тупик, будинок номер 1", передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

Таку ініціативу депутат висунув у зв'язку з перейменуванням площі біля посольства РФ в честь вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова. За словами депутата, назва "Північноамериканський тупик" буде уособлювати "нав'язливу зовнішню політику США". Дегтярьов додав, що вже підготував лист з проханням про перейменування мера Москви Сергій Собянін і Мосміськдумі.
Глава комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький назвав рішення муніципальної влади США про площі Нємцова "грубим і жорстким". На думку Слуцького, керівники Вашингтона зробили це на зло Москві, а їх рішення доводить, що "антиросійський маховик" в США "продовжує крутитися".
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У луцькому видавництві ''Терен'' народини ''Монастирської пралі''

четвер, 22 лютий 2024, 1:55

Приєднуйтесь до торжества! Відпускаю у вільне плавання новий свій твір, роман крайніх днів моїх — ''Монастирська праля''. Олександр Горобець. ...