"Шалені штрафи, "нульова толерантність" та розстріл": Блогер розповів про санкції для нетверезих водіїв у різних країнах

Наприклад, за загальноєвропейською системою Правил дорожнього руху допустимий рівень вмісту алкоголю не повинен перевищувати 0,5 проміле, що майже вдвічі більше ніж в Україні.

Фото: Traffic Challenge.За водіння в нетверезому вигляді в Великобританії виписують найбільші штрафи, в Данії відбирають машини, а в Китаї можуть навіть розстріляти (у разі ДТП зі смертельними наслідками). Блогер Сергій Наумович зібрав у своєму Facebook дані про покарання за нетверезе водіння в різних країнах, передають Патріоти України.

Як зазначає блогер, за загальноєвропейською системою Правил дорожнього руху допустимий рівень вмісту алкоголю не повинен перевищувати 0,5 проміле. Така норма встановлена майже в усіх країнах Європи.

У Великобританії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Сан-Марино можна вживати до 0,8 проміле.

В Україні допустимий рівень вмісту алкоголю у водіїв встановлений в 0,2 проміле.

У деяких європейських країнах затверджена "нульова толерантність до алкоголю", тобто 0,0 проміле. Це правило діє в Чехії, Словаччині, Угорщині та Румунії. Раніше подібна міра застосовувалася і в Хорватії, однак під тиском туристичних працівників закон був змінений, і зараз гранично допустимий рівень алкоголю в крові водія складає 0,5 проміле. Однак, якщо підпилий водій порушить правила руху або потрапить в аварію, там також спрацьовує принцип "нульової толерантності".

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"К сожалению, у человека не выдержала психика", - Жданов про самогубство льотчика Волошина

вівторок, 20 березень 2018, 22:52

Військовий експерт заперечив посттравматичний синдром як причину трагедії. Олег Жданов вважає, що самогубство льотчика-героя АТО Владислава Волошина, який очолював Миколаївський аеропорт, швидше за все, не пов'язане з посттравматичним синдромом, з яким...

Україна нагородила переможців: Призери Параолімпійських ігор - 2018 отримали призові

вівторок, 20 березень 2018, 22:41

Вперше грошові виплати прирівняли до олімпійських. Міністерство молоді та спорту України виплатило параолімпійцям призові,повідомляють Патріоти України. Про це на своїй сторінці у Facebook відзвітував профільний міністр Ігор Жданов. "Міністерство молод...