Ще більш "безбашенна", ще більш оголена: Заступниця Авакова добиває шефа - соцмережі (фото 16+)

Не встигли користувачі соцмереж оговтатись після звісток про вік, трудовий стаж та любов Анастасії Дєєвої до брендового одягу, як журналісти знайшли ще більше приводів для пліток. У тих самих соцмережах.

Анастасія Дєєва. Фото: fdlx.com.

У соціальних мережах наростає ажіотаж навколо призначення Анастасії Дєєвої на посаду заступника міністра внутрішніх справ України. Відразу кілька журналістів і блогерів в соцмережах розмістили фотографії дівчини, яка схожа на нового заступника міністра внутрішніх справ Анастасію Дєєву, передають Патріоти України. Хоча від першої порції відвертості Дєєвої країна теж не відійшла.

Так, український журналіст Михайло Голуб опублікував кілька фотографій інтимного характеру, іронічно підписавши їх: "у нас відмінний заступник міністра МВС", "З нашою заступницею міністра МВС все набагато цікавіше. Це все вона".

Twitter-аккаунт Gelsomino задається питанням щодо резонності призначення Дєєвої на посаду заступника міністра: "Авакян сам вирішив опустити Українське МВС? Особиста ініціатива? Або завдання поставили?"

UkropSteel також обурюється: "Згадав "Амрію SOS", яким довелося під час війни отримувати сертифікат на волонтерство та допомогу ЗСУ і стає зовсім огидно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе Украины на НАТО и ЕС", - політолог

неділя, 15 вересень 2019, 18:00

Адже з "тією стороною" потрібно налагоджувати діалог і добиватися миру, за який проголосували 73%. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе на НАТО и ЕС, «чтобы не провоцировать ту сторону», - додав він.

“Вервольф”: У ставці Гітлера на Вінниччині виявили новий 4-поверховий бункер

неділя, 15 вересень 2019, 17:59

Йдеться про будівлю в чотири поверхи з бетонними перекриттями та тунелем на глибині 9,96 - 11,75 метра. На ставці Гітлера “Вервольф”, що в селі Стрижавка поблизу Вінниці, дослідники виявили підземну чотириповерхову будівлю. Всередині будівлі, на першом...