Що можуть німці заради пива? Та все! (Фото)

Наприклад, прокласти підземний пивопровод.

Фото: fakty.ictv.ua

Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости, передают, что для гостей музичного фестивалю Wacken Open Air в Німеччині буде побудований спеціальний підземний трубопровід з пивом. Труби прокладуть під землею на глибині 70 см. Його довжина складе близько 7 км.

Раніше пиво в бочках щодня привозили на вантажних автомобілях, а потім розподіляли серед учасників.На думку організаторів заходу, трубопровід дозволить обійтися без вантажівок, які пошкоджують грунт і заважають використовувати територію фестивалю в сільськогосподарських цілях.

До речі, фестиваль Wacken Open Air пройде з 3 по 5 серпня. У ньому візьмуть участь близько 150 груп.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Зе-президента проблеми: Чому більше сотні "слуг" перейшло в опозицію до "рідного" уряду

неділя, 18 квітень 2021, 16:59

У вівторок майже половина фракції монобільшості в Раді в пику Кабміну проголосувала за зниження тарифів на електрику і розподіл газу. "В понедельник, 12 апреля, парламентская группа «За майбутне» решила хорошо пропиариться, инициировав проведение внеоч...

Відібрати трубу в "Газпрому": Як Польща планує перекроїти карту газових потоків в Європі

неділя, 18 квітень 2021, 15:58

Польський оператор Gaz-System в рамках десятирічного плану розвитку ГТС країни хоче повністю забрати собі ділянку газопроводу "Ямал - Європа" в Польщі, по якому російський газ іде до Німеччини. "8 апреля польский оператор Gaz-System представил правител...