Що не можна робити під час сонячного затемнення 21 серпня

У 2017 році повне сонячне затемнення випадає на 21 авуста 2017 року. Пік затемнення припаде на 21 годину 10 хвилин 30 секунд за київським часом.

Що правда, у Україні його побачити буде не можна - тільки у США, нагадують Патріоти України.

Однак астрологи попереджають, що свій вплив на людину сонячне затемнення справляє незалежно від того, бачили ви його чи ні.

Сонячне затемнення: що не можна робити

У період сонячного затемнення (з 18 по 24 серпня, тобто плюс три дні до і три дні після) підвищується схильність приймати дуже "важливі", але у підсумку невірні рішення і здійснювати доленосні вчинки, які, швидше за все, будуть незворотними. Тому у сонячне затемнення експерти настійно не рекомендують:

  • починати нові справи, особливо спонтанні, тобто якщо ті не були заплановані заздалегідь;
  • проводити серйозні медичні процедури: велика ймовірність невдачі;
  • брати участь у масових заходах;
  • приймати важливі рішення, від яких залежить майбутня доля: зміна роботи, пропозиція руки і серця, підписувати важливі документи і т.п. - краще почекати кілька днів;
  • злитися, дратуватися, затівати конфлікти.

В цей час також краще не приймати наркотичні і алкогольні речовини, так як ефект від них може бути занадто непередбачуваним.

Крім того, вважається, що деякі люди під час сонячного затемнення стають дуже дратівливими і незадоволеними. Їм рекомендується не роздувати їх мухи слона.

Втім, тиждень після затемнення, як і після молодика, астрологи називають часом активності і творчості.

Одже ховатися під ковдрою не варто - краще приділити час творчості.

Але головне - не забути очиститися, позбувшись не тільки від всього бруду, накопичився за останній час, але і від деяких негативних рис характеру, які заважають. Для цього відразу після затемнення астрологи радять прийняти душ.

Сонячне затемнення дає можливість швидко позбутися від непотрібних зв'язків, застарілих ідеалів і цінностей. Наприклад, можна порвати з людьми, які вам не подобаються, вийти з поганої компанії.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"МіГ-29 - це "Жигуль". F-16- це "Мерседес": Що дадуть ЗСУ наймасовіші літаки НАТО

понеділок, 27 березень 2023, 9:35

"До радянських МіГів вдалось адаптували ракети HARM, яким щодня б'ють по засобах ППО русні. Втім, ці ракети в рази ефективніше працювали б на західних літаках", – говорить Юрій Ігнат. Фото: Facebook. Сучасна авіація може значно краще виконувати завданн...

Мінімум продуктів і часу! Це неймовірно смачно!

понеділок, 27 березень 2023, 4:00

Ніжний та невагомий десерт з білків! Напередодні Великодня більшість українських господинь випікають домашні паски, і цей десерт дуже актуальний, бо з більшості рецептів залишаються яєчні білки та кожен раз хочеться вигадати щось новеньке, щоб порадува...