"Напередодні 26-тої річниці незалежності хочеться подивитися на державу Україну, як на девелопера проектів нерухомості та інфраструктури." Про це пише Олег Приходько у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:
Кожен девелопер та забудовник знають, що будівництво малих об’єктів триває близько 1-2 років, крупних та масштабних – 5-7 років.
Що змогла держава створити за 26 років свого існування? Що було якісно розбудовано та/чи реконструйовано? Яким всеукраїнським проектом ми можемо пишатися?
Моя пам'ять пригадує три проекти, які я вважаю значущі для країни:
1) Проект Укриття на Чорнобильській АЕС;
2) розбудова аеропорту Бориспіль, що був приурочений до ЕВРО-2012 з футболу, та
3) залізнично-автомобільний мостовий перехід — комбінований залізнично-автомобільний міст у Києві, який було споруджено у 2004 – 2011 роках, який у народі називають міст Кірпи.
Не в докір, а у приклад, приватний інвестор спромігся відтворити та створити декілька аеропортів, транзитно-вантажні комплекси, Шахтар арену та декілька переробних підприємств, продукція яких відома у всесвіті.
На жаль, декларації будівництва Лікарні майбутнього, автошляхів світового рівня, мостів через найбільші ріки країни так і залишилися у обіцянках державних мужів та у красивих картинках.
Звичайно, постійно ремонтувати автошляхи, реконструювати сквери, відкривати невеликі дитсадочки та малювати лінії велодоріжок справа потрібна.
Але, ми живемо у часи швидкого розвитку цифрових технологій, збільшення дефіциту харчових продуктів, втілення у широкий вжиток приватного електротранспорту, а завдяки мобільним технологіям ми вже можемо вирішувати прямо із кишені завдяки мобільним телефонам.
Тому, країні потрібні не тільки нові якісні транспортні сполучення і мости, а й нові програми й університети для підготовки найкращих IT спеціалістів, підприємства зі створення продукції енергозбереження та високотехнологічних продуктів.
Сподіваюся, що все це буде, але тільки тоді, коли держава буде піклуватися про країну, а не про державу.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...