Що змогла Україна створити за 26 років свого існування? Топ-3 значущі проекти для країни - експерт

Україні потрібні не тільки нові якісні транспортні сполучення і мости, а й нові програми й університети для підготовки найкращих IT спеціалістів, підприємства зі створення продукції енергозбереження та високотехнологічних продуктів.

Ілюстрація:agricon"Напередодні 26-тої річниці незалежності хочеться подивитися на державу Україну, як на девелопера проектів нерухомості та інфраструктури." Про це пише Олег Приходько у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Кожен девелопер та забудовник знають, що будівництво малих об’єктів триває близько 1-2 років, крупних та масштабних – 5-7 років.

Що змогла держава створити за 26 років свого існування? Що було якісно розбудовано та/чи реконструйовано? Яким всеукраїнським проектом ми можемо пишатися?

Моя пам'ять пригадує три проекти, які я вважаю значущі для країни:

1) Проект Укриття на Чорнобильській АЕС;

2) розбудова аеропорту Бориспіль, що був приурочений до ЕВРО-2012 з футболу, та

3) залізнично-автомобільний мостовий перехід — комбінований залізнично-автомобільний міст у Києві, який було споруджено у 2004 – 2011 роках, який у народі називають міст Кірпи.

Не в докір, а у приклад, приватний інвестор спромігся відтворити та створити декілька аеропортів, транзитно-вантажні комплекси, Шахтар арену та декілька переробних підприємств, продукція яких відома у всесвіті.

На жаль, декларації будівництва Лікарні майбутнього, автошляхів світового рівня, мостів через найбільші ріки країни так і залишилися у обіцянках державних мужів та у красивих картинках.

Звичайно, постійно ремонтувати автошляхи, реконструювати сквери, відкривати невеликі дитсадочки та малювати лінії велодоріжок справа потрібна.

Але, ми живемо у часи швидкого розвитку цифрових технологій, збільшення дефіциту харчових продуктів, втілення у широкий вжиток приватного електротранспорту, а завдяки мобільним технологіям ми вже можемо вирішувати прямо із кишені завдяки мобільним телефонам.

Тому, країні потрібні не тільки нові якісні транспортні сполучення і мости, а й нові програми й університети для підготовки найкращих IT спеціалістів, підприємства зі створення продукції енергозбереження та високотехнологічних продуктів.

Сподіваюся, що все це буде, але тільки тоді, коли держава буде піклуватися про країну, а не про державу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...