Шокуюче відео: Вчені показали, як саме вірус СНІДу знищує клітини

Американський біолог створив анімаційний ролик, який візуалізує невидимі біологічні процеси.

Вірус СНІДу знищує клітини. Скрін відео.

Професор біології Університету штату Юта Джанет Іваса створив анімаційний ролик, який візуалізує біологічні процеси, невидимі людському зору, повідомляють Патріоти України з посиланням на rusjev.net.

Аніматори і вчені обробили дані десятиліть вивчення вірусу ВІЛ, а також його взаємодії зі звичайними клітинами, і створили картинки на цю тему.

Нещодавно вчені з Гарварду і Медичного інституту Говарда Хьюза розробили новий 3D-мікроскоп, за допомогою якого можна в найдрібніших деталях спостерігати за функціонуванням імунних клітин. Після цього вони відразу ж зняли те, що відбувається в імунній системі людини на відео. «Його можна використовувати для вивчення практично будь-якої проблеми в біологічній системі або організмі, яку я тільки можу придумати», - говорив тоді співавтор дослідження і професор Гарварда Томас Кірхгаузен.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...

"Історія не вчить...", - головний герой "Чорного ворона" висловився про відносини з РФ

середа, 21 жовтень 2020, 7:10

За словами актора, історія України немов повторюється через 100 років. В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку висловив український актор, головний герой фільму "Чорний во...