Про це заявив російський офіцер-втікач, передає газета Die Welt.
"Нам вдалося закинути в Європу шпигунів, замаскованих під мігрантів. Про результати доповіли президентові, і він схвалив їх", - заявив колишній високопоставлений офіцер ФСБ на ім'я Ігор у документальному фільмі "Холодна війна Путіна".
У Росії він мав звання полковника і обіймав у ФСБ посаду керівника відділу по боротьбі з тероризмом і протидії політичному екстремізму, що підтверджується груповим фото, на якому зображена верхівка спецслужби.
За його словами, ФСБ ще з 2002 року "постачала чеченцям фальшиві документи". Останні свідчили про те, що "їх переслідували у себе на батьківщині, і вони отримували притулок в Європі".
За допомогою цих "політично переслідуваних" чеченців російській спецслужбі вдалося створити в Європі справжнісіньку мережу агентів. Вони "інтегрувалися в мусульманські діаспори в Німеччині, Великобританії і Франції, і коли вони знадобляться для того, щоб вплинути на політичну ситуацію в інтересах Кремля, ці агенти почнуть свою роботу". "У цьому я впевнений", - заявив Ігор, який нині переховується в Європі.
Підтвердив цю інформацію і голова чеченського культурного товариства в німецькому місті Кіль Тимур Дугазаєв.
Екс-офіцер повідомив, що агенти "займаються стеженням за критиками режиму і потенційними ісламістами".
Голова німецької контррозвідки Ханс-Георг Маасен впевнений, що "ФСБ цілеспрямовано сприяє притоку радикальних ісламістів до Німеччини для того, щоб вони дестабілізували ситуацію в країні".
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...