Штайнмайер - новий президент Німеччини

Його обрали в першому турі

Штайнмайера вибрали новим президентом Німеччини. Він в першому турі набрав 931 голос виборників при 631 необхідному для перемоги.

Колишній міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр обраний новим президентом ФРН. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на DW, інформують Патріоти України.

Франк-Вальтер Штайнмаєр був єдиним кандидатом від блоку Християнсько-демократичний союз і Християнсько-соціальний союз Німеччини, а також Соціал-демократичної партії Німеччини і набрав абсолютну більшість голосів представників Федеральних зборів вже в першому турі. Зокрема, за Штайнмайера проголосував 931 виборець з числа депутатів Бундестагу і делегатів земельних парламентів при необхідному 631 голосі для перемоги в першому турі.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Кубані масована атака дронів вкотре рознесла Афіпський НПЗ, орієнтований на забезпечення продукцією окупантів на півдні України

четвер, 11 червень 2026, 5:50

Вибухи лунали кожні 5-7 хвилин упродовж тривалого часу. На території підприємства здійнялася велика пожежа. Внаслідок української атаки сталася пожежа на території НПЗ в Афіпському Краснодарського краю. За інформацією російських OSINT-каналів, удар бул...

У Чебоксарах показали зблизька наслідки влучання двох "Фламінго" по "ВНИИР-Прогресс" (відео)

четвер, 11 червень 2026, 4:13

ЗСУ запускали до п'яти "Фламінго": три збила ППО, дві досягли "ВНИИР-Прогрес". Саме воно виготовляє системи супутникової навігації, без яких точно не літають "Шахеди", не влучають у ціль "КАБи" та реактивні дрони, можуть втрачати точність "Іскандери"