"Шустер є злим генієм українського телебачення", - Ганапольський

Відомий журналіст заявив про значну роль закритого політичного ток-шоу для українського політичного середовища.

Савік Шустер. Фото: centernews.com.ua

Нинішні політики, які б'ються у Верховній Раді України є "в якомусь сенсі" породженням провідного політичного ток-шоу Савіка Шустера. Таку думку журналіст Матвій Ганапольський висловив у ефірі авторської програми Дмитра Гордона, передають Патріоти України.

"Не важливо, що ти робиш у парламенті, важливо потім прийти в політичне ток-шоу і пояснити, що ти хотів зробити і "які вороги" тобі завадили. І це стало звичкою за багато років", – пояснив він.

За словами Ганапольського, Шустер є "злим генієм українського телебачення", де слово "злий" ужито в переносному значенні.

"Людина, у якій з'єднуються "зло" і "геній". Геній, тому що він зробив зрозумілим парламентське життя. Це абсолютно унікальний формат. Депутати Верховної Ради після важкої роботи, утерши піт від нелюдських зусиль зі створення великої країни, ішли туди, і це було продовженням політики. Людям це було цікаво: тобто до Верховної Ради не пускають, а сюди пускають", – сказав він.

Сам Ганапольський уважає його видатним журналістом.

"По-моєму, Шустер – це людина з найдорожчим у світі мовчанням... Він просто мовчить, у тому-то й річ. Він запускав якийсь механізм бійок, дискусій, пояснень. У його програму було модно приходити, а це критерій цієї передачі", – зазначив журналіст.

Він назвав Шустера своїм конкурентом і пошкодував, що його телеканал закрили.


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Сирії підірвали російсько-турецький конвой (відео)

вівторок, 14 липень 2020, 12:47

Фугас спрацював невчасно, і завдяки цьому патруль уникнув серйозних втрат. Підрив російсько-турецького конвою в сирійській провінції Ідліб потрапив на відео. Відео опублікував Telegram-канал "Військовий оглядач", передають Патріоти України. На кадрах в...

"Украина понесла потери на Донбассе. Почему молчит Верховный Главнокомандующий?" - Мартін Брест

вівторок, 14 липень 2020, 12:27

Блогер переконує, що "памяти не будет, потому что государство молчит"... Та пам'ять Героям - не у завчених словах чергового президента, пам'ять Героям - у наших серцях... Про це у своєму блозі пише Мартін Брест, передають Патріоти України. Далі - мовою...