"Шустер є злим генієм українського телебачення", - Ганапольський

Відомий журналіст заявив про значну роль закритого політичного ток-шоу для українського політичного середовища.

Савік Шустер. Фото: centernews.com.ua

Нинішні політики, які б'ються у Верховній Раді України є "в якомусь сенсі" породженням провідного політичного ток-шоу Савіка Шустера. Таку думку журналіст Матвій Ганапольський висловив у ефірі авторської програми Дмитра Гордона, передають Патріоти України.

"Не важливо, що ти робиш у парламенті, важливо потім прийти в політичне ток-шоу і пояснити, що ти хотів зробити і "які вороги" тобі завадили. І це стало звичкою за багато років", – пояснив він.

За словами Ганапольського, Шустер є "злим генієм українського телебачення", де слово "злий" ужито в переносному значенні.

"Людина, у якій з'єднуються "зло" і "геній". Геній, тому що він зробив зрозумілим парламентське життя. Це абсолютно унікальний формат. Депутати Верховної Ради після важкої роботи, утерши піт від нелюдських зусиль зі створення великої країни, ішли туди, і це було продовженням політики. Людям це було цікаво: тобто до Верховної Ради не пускають, а сюди пускають", – сказав він.

Сам Ганапольський уважає його видатним журналістом.

"По-моєму, Шустер – це людина з найдорожчим у світі мовчанням... Він просто мовчить, у тому-то й річ. Він запускав якийсь механізм бійок, дискусій, пояснень. У його програму було модно приходити, а це критерій цієї передачі", – зазначив журналіст.

Він назвав Шустера своїм конкурентом і пошкодував, що його телеканал закрили.


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Это было, было...": Як проходив перший конкурс краси в СРСР (фото)

середа, 5 серпень 2020, 2:00

31 рік тому відбувся перший всесоюзний конкурс краси "Міс СРСР-1989", учасницями якого стали 35 дівчат-переможниць міських, обласних та регіональних конкурсів. Тоді для організаторів і моделей це був перший досвід заходів подібного масштабу, тому трапл...

"Дозор" отримав партію гвинтівок UAR-15

середа, 5 серпень 2020, 0:40

Державна прикордонна служба України отримала партію гвинтівок UAR-15 під патрон 5,56×45 мм для озброєння спецпризначенців. «Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північноатлантичного Альянсу. Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калаш...