Шифрувальну машину "Енігма" продали з молотка у 450 раз дорожче, ніж купили (відео)

Апарат купили за 100 євро, а продали за 45 000 на торгах у румунському аукціонному домі Artmark.

Румунія була союзником нацистської Німеччини до 1944 року. Історики вважають, що у країні, можливо, збереглося багато німецьких шифрувальних машин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«Енігму» використовували з 20-х років минулого століття в багатьох країнах. Але у нацистській Німеччині вона була найбільш популярна. Гітлерівці навіть удосконалили апарат після того, як у 32-м польські фахівці прочитали закодоване повідомлення.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Спокуса "сильної руки", пандемія та хронічні хвороби українського суспільства

субота, 4 квітень 2020, 6:24

Українське суспільство — це суспільство, в якому постійно виникають турбулентності. Воно звикло до них. Загалом, перманентний стан кризи став для нашого соціуму звичним. Можна довго перелічувати різноманітні суспільні потрясіння, пережиті нами за 30 ро...

"Якщо обмеження триватимуть більше двох місяців, країну чекає катастрофа", - Учайкін

субота, 4 квітень 2020, 6:08

Після двох місяців карантину почнеться голод та боротьба за життя, переконаний експерт. Кабмін посилив карантинні заходи в Україні, в зв'язку з пандемією коронавіруса. Але тривалий локдаун через розповсюдження COVID-19 не закінчиться для України нічим ...