Скасоване в останній момент весілля отримало неочікуваний шляхетний фінал

​25-річна мешканка американського штату Індіана Сара Каммінгс, чиє весілля з бюджетом $ 30 000 було відмінено у самий останній момент, витратила ці кошти на оренду залу у готелі, у якому нагодувала бездомних.

Журналістам дівчина так і не зізналася, через що довелося скасувати довгоочікувану церемонію, проте разом з цим Каммінгс не приховувала, що відчувала себе по-справжньому спустошеною, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Оскільки замовлене приміщення, банкет та частування не підлягали поверненню, дівчина знайшла їм інше застосування. Сара тут же подзвонила у кілька притулків, які знаходяться у її районі, та запросила на обід 170 бездомних осіб.

"Це було нестерпно важко. Я дзвонила всім, говорила, що весілля відміняється, плакала, вибачалася ...", - згадала дівчина.

Відзначається, що наречений Сари оплатив більшу частину весілля. Судячи з усього, її ідея фуршету для бідних була їм схвалена, оскільки сам він зізнався, що пишається нареченою, яка змогла прийняти таке самовіддане рішення у найкоротші терміни.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона", - блогер із Одеси

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:14

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона. Британский премьер в Мадриде, где стояла жара, иронично предложил коллегам раздеться до пояса, мол, тогда будем походить на «решите...

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало", - Голобуцький

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:00

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало. Освобождены будут все земли Украины. А Стрелков будет доживать свой век где-то под Житомиром. Как заключённый за военные преступления", - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...