"Сходняк "за жисть" зачепив таки мене за живе, емоцій - ціла гамма", - український дипломат

Кажуть, що вони за жисть. Але, здається, за старість, смерть і забуття.

Вони намагаються переконати, але мало хто вірить. Ілюстрація: соцмережі.

"А мене сходняк "за жисть" зачепив таки за живе. От решта партійних з‘їздів – без емоцій. Ну, знаєш же, що кожен може сказати, на що давитиме, – усе прогнозовано і очікувано. Емоцій – нуль. А тут – ціла гамма. Бойко і Королевська – неприємна до дрижаків згадка, коли ти мерзнеш на майдані, розумієш, що цього разу все серйозно, що або вони, або ти. А у них снайпери на дахах, а у тебе теплі підштаники і будівельна каска оранжева, щоб не промахнулись", - пише Богдан Яременко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І коли дориваєшся до телека, а там Бойко, Королевська і багато хто інший тими ж говорками зі сталлю в голосах розказують, що ти – екстреміст та націоналіст і палкою по лобі – це мінімум, що ти від них заслужив. Але вони, Бойко і Королевська разом з іншими, конструктивні. Вони тебе не битимуть. У них для цього є мєнти і бандити.

Рабінович як завжди впевнений у своїй непогрішності. Ні, він недурний. Він знає, що несе повну ахінею. Але щоб він не думав про свій акторський талант, на високих тонах майстерності не вистачає. Зривається на поросячий вереск. Господи, як вони, свині, кричать, коли їх ріжуть!!! І я чую те саме у виконанні Рабіновича і думаю – не приведи Боже, щоб до того дійшло.

А Медведчук вганяє в депресію. На відміну від Рабіновича, він, схоже, зовсім не дбає про артистизм. Він натуральний – з сухим лязкающим старечим голосом. Його вібрації просто фізично не дозволяють зосередитися на змісті – місцями погано завуальованих криках Путін! матушка Рассєя! дави нациков, а остальным по триста рублей в руки!

Усі думки лише про одне – коли сам буду таким же старим і неграбним, варто спробувати бути хоч трохи добрішим і людяним. А кажуть, що вони за жисть. Старість, смерть і забуття".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лиман під тиском! Окупанти просочуються через промзону! Огляд фронту- Злий Одесит

субота, 27 червень 2026, 13:54

Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...

Від "дякую за службу" до подальшої байдужості: чому між військовими та цивільними в Україні зростає прірва

субота, 27 червень 2026, 13:26

Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...