
Атрибутику «Безсмертного полку» викинули відразу після акції у Дніпрі, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інформатор».
У Дніпрі по закінченню акції «Безсмертний полк» її атрибутика опинилася на смітнику. «Попобєдобєсілі і кинули»: Оппоблок «поважає» ветеранів. Лицеміри і танцюристи на кістках», - написав про долю дідівських портретів у себе на Facebook керівник «Національного корпусу» в Дніпрі Денис Котенко.
Жителі Дніпра також помічали святкові кулі в урнах і розкидані по місту плакати з привітаннями.

На марші вдалося опитати тих, хто ніс портрети переможців. Одна з учасниць ходи наполегливо розповідала про подвиг справжнього героя війни Олександра, поки не згадала, що на табличці вказано ім'я Микола. Багато хто також губився в здогадах і намагалися уникнути питань настирливих журналістів. Хтось використовував таблички як віяла, а люди, що стопками хапали плакати з Вілкулом (Олександр Вілкул, народний депутат від «Опозиційного блоку»), раділи тому, що буде на чому чистити рибу.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...