Скрепи винахідливі: Російський лоукостер закупить "стоячі" крісла для літаків

Сидіти на такому «кріслі» не можна – можна тільки опертися на нього.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

За словами виробників, нові «крісла» дозволять збільшити пасажиромісткість літака на 20%, повідомляють Патріоти України з посиланням на Главком.

Низькобюджетна російська авіакомпанія «Победа» планує замовити для нових повітряних суден «стоячі» крісла за умови їх сертифікації та безпеки.

Лоукостер не став коментувати плани із перекомпонування салону, але уточнив, що розглядаються різні варіанти і пропозиції, які можуть підвищити ефективність і збільшити кількість дешевих квитків.

Парк «Перемоги» на сьогодні складається з 18-ти Boeing 737-800, до кінця 2019 року перевізник планує розширити флот до 30 суден.

Цього тижня газета The Telegraph повідомила, що італійська фірма Aviointeriors розробила прототип стоячих місць для літаків.

Ряд сидінь «планується закріпити вертикальними стійками, на рівні стегон буде розташована м'яка оббивка, яка дозволить пасажиру не відчувати дискомфорт. Стоячі місця також оснастять двома підлокітниками. Сидіти на такому «кріслі» не можна — можна тільки опертися на нього.

За словами виробників, нові «крісла» дозволять «ущільнити розсадку»: вони в два рази легші стандартних сидінь і дозволяють збільшити пасажиромісткість літака на 20 відсотків.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...