
На одній із зупинок громадського транспорту м. Керч, в тимчасово окупованому Криму, з’явився напис «Слава Героям Небесної Сотні!» На сторінці Occupy Yalta в Twitter, було опубліковано відповідне фото, зроблене 22 лютого на зупинці «Дитяча лікарня» м. Керч. Автор фото уточнює, що сам напис з’явився за декілька днів до цього, ймовірно напередодні Дня пам’яті Герої Революції Гідності, повідомляють Патріоти України.

В коментарях під постом відомий блогер КРИМський бандерівець написав, що раніше на цьому місці був інший напис, але також з проукраїнським змістом.
Він висміював окупацію Криму Росією. На стінці зупинки була написана фраза «Україна - в Європу, Раша – в ж*пу».
Ці та інша факти свідчать про настрої місцевого населення та про те, що жителі Криму чекають і вірять, що півострів повернеться в склад України.24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...