
На одній із зупинок громадського транспорту м. Керч, в тимчасово окупованому Криму, з’явився напис «Слава Героям Небесної Сотні!» На сторінці Occupy Yalta в Twitter, було опубліковано відповідне фото, зроблене 22 лютого на зупинці «Дитяча лікарня» м. Керч. Автор фото уточнює, що сам напис з’явився за декілька днів до цього, ймовірно напередодні Дня пам’яті Герої Революції Гідності, повідомляють Патріоти України.

В коментарях під постом відомий блогер КРИМський бандерівець написав, що раніше на цьому місці був інший напис, але також з проукраїнським змістом.
Він висміював окупацію Криму Росією. На стінці зупинки була написана фраза «Україна - в Європу, Раша – в ж*пу».
Ці та інша факти свідчать про настрої місцевого населення та про те, що жителі Криму чекають і вірять, що півострів повернеться в склад України.Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...