Сьогодні на Землю обрушиться потужна магнітна буря, повідомляється про ймовірні наслідки

У найближчі години Землю накриє сильна магнітна буря, причиною якої став потужний потік сонячного вітру

Про це повідомив завідувач лабораторією варіації космічних променів Інституту земного магнетизму, іоносфери і поширення радіохвиль РАН Анатолій Бєлов, передають Патріоти України.

"На Сонці спостерігається корональна діра з високошвидкісним потоком сонячного вітру, який йде у бік Землі. Він уже викликав міжпланетне обурення і малу магнітну бурю на Землі", - зазначив Бєлов.

За його словами, пік явища очікується в найближчі години, після чого відбудеться спад. Експерт додав, що ця магнітна буря оцінюється на чотири з дев'яти можливих балів. Також Бєлов пояснив, що вплив зазначеного явища на Землю проявляється у вигляді полярних сяйв.

Крім того, в результаті бурі можливе погіршення самопочуття людей, які страждають на хронічні захворювання. За словами фахівця, на людей сильні і слабкі бурі здійснюють однаковий вплив. При цьому збої в роботі техніки можуть викликати лише найсильніші бурі.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело