Це не лише історія про окрему жінку, її долю, помилки і рішення. Книга про наш час, про систему, котра ламає, знищує. Про підміну понять та цінностей. Про зло як засіб виживання і любов як спосіб життя
"Юля пережила насмішки та насильство – один з вітчимів її зґвалтував, другий бив нещадно. Мама жила виключно собою. Тому нею ніхто не займався.
У дитинстві дівчинка була некрасивою: на обличчі лишились сліди від недогляду за вітрянкою. Щупленька і маленька, – розповідає письменниця Дзвінка Торохтушко про головну героїню свого роману "Масік". Книга вийшла у видавництві "Алатон". – Вона потребувала ласки, уваги, розуміння. Мені було дуже важко про це писати, надто воно все жорстоке. Я з таким ніколи не стикалась. Навіть коли писала про кримінал".
Письменниця розповідає про псевдонім.
"Дзвінкою мене мріяв назвати тато. Але в родини мало не стався православний шок, як це почули. Тата "обламали". В мене у дитинстві було дуже багато різних світоглядних, навколопоетичних, історичних і просто дитячих набридливих питань. Ставити їх було нікому. Тата вже не було. Мама постійно на роботі. І я ними діймала мого улюбленого вчителя літератури. Це була фантастично добра і дуже мудра та ерудована людина. Вчитель з позивним "Михайлович" – Володимир Михайлович Мазурчук. Як він мене терпів – загадка. Тобто рот в мене не закривався. Я постійно голосно щось торохтіла щось. Саме тоді почала писати статті до місцевих газет. От десь з цього всього і народився псевдонім".
Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко) – журналіст, перекладач, поетеса. Народилась у м. Кременець. Певний час проживала з родиною на Сході України, у м. Камянське на Дніпропетровщині. З 2007-го живе у Тернополі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...