Споживчий кошик: Чи вистачить завтра зарплати на продукти?

З початку року подорожчали всі соціальні продукти, крім яєць і гречки.

Про це в Facebook повідомив директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко, повідомляють Патріоти України.

"За останній місяць свинина подорожчала на 15 гривень, яловичина - на 13. Тепер кілограм свинини можна купити за середньою ціною 88 гривень, а яловичини - по 100. Злетіли вгору ціни на овочі. Морква подорожчала на 8 гривень, капуста - шість, цибуля - на 5, картопля - 4, буряк - на три", - пише Дорошенко.

Продовжує дорожчати молочна продукція.

"Найбільше подорожчав сир - на 12 гривень. Середня ціна по Україні - 93 гривні за кіло. Сметана подорожчала на 5 гривень, молоко додало в ціні одну гривню. Самий затребуваний продукт - соціальний хліб. І білий, і чорний виросли в ціні на 1 гривню", - зазначив директор асоціації постачальників торговельних мереж.

Яйця з початку року подешевшали на 11 грн, гречка - на 2 грн.

В Україні на продукти харчування витрачається не менше 50 відсотків сімейного бюджету. У Румунії - 27,5%, Литві - 25,4%, Болгарії - 19,7%, Естонії - 19%. Жителі Німеччини, яка має четверту в світі економіку по ВВП і п'яту за паритетом купівельної спроможності, витрачають на продукти не більше 11,7% сімейного бюджету.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дефолт Росії стане невідворотнім десь у червні. Схоже, що все дійсно йде у Путіна за планом", - Фурса

четвер, 19 травень 2022, 11:30

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. Совпадение? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспективна...

"Уровень укомплектованности частей и соединений окупантов и понесенные ими потери", - Машовець

четвер, 19 травень 2022, 8:45

​Для понимания ситуации.. Некоторые данные по уровню укомплектованности частей и соединений российских войск, участвующих в так называемой "специальной военной операции на Украине"... и уровня понесённых ими потерь. Командование 20-й мсд (из состава 8-...