Стала відома історія появи слона на автомийці у Франківську

Світлину водних процедур тварини на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікувала користувачка Олена Біла.

Слон в Івано-Франківську

Слон, якого купали на автомийці в Івано-Франківську, провів багато часу в дорозі у жаркій вантажівці. Водними процедурами тварині намагалися збити температуру, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, нещодавно мережу шокувало фото зі слоном, якого купали на автомийці в Івано-Франківську, яка розташована біля торгівельного центру "Арсен".

Як зазначила активістка Діана Соловей, у дирекції автомийки банні процедури слона пояснили сильною спекою, що могла завдати шкоди здоров’ю тварини.

"Там була така ситуація, що слон провів багато часу в дорозі, у вантажівці, в якій його везли. І в нього була підвищена температура, потрібно було терміново полити холодною водою, щоб йому трохи легше стало. Я люблю тварин і проти всяких знущань. Ми просто хотіли допомогти слону", – зазначив керівник автомийки Андрій.

За словами активістки, згодом, завдяки користувачу соцмережі Михайлу Джоголю, стало відомо, що тварина належить цирку "Європа" або "Великому будапештському цирку".

"Це пересувне шапіто, яке раз на рік гастролює територією України з величезною кількістю екзотичних тварин у тісних клітках. Саме цей цирк шокував громадськість кілька тижнів тому тим, що мив слона на автомийці в Чернівцях", – зазначила Соловей.

Вона припустила, що, найімовірніше, цирк не має достатньої кількості ресурсів, щоб належним доглядати за твариною, тому, гастролюючи містами, використовує автомийки.

Соловей зазначила, що, купуючи квитки в такі пересувні цирки, люди продовжують спонсорувати спосіб життя тварин, який не відповідає тому, який вони ведуть в дикій природі. Тварин потрібно рятувати.

Саме тому вона запропонувала підтримати електронну петицію, яка заборонила б використовувати тварин у цирку. Зробити це можна за цим посиланням.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...