Стало відомо, де в Україні автобуси найчастіше потрапляють у аварії

​Рівень дорожньо-транспортних пригод в Україні продовжує залишатися високим і одними з найбільш масштабних аварій є події з пасажирським транспортом.

За допомогою даних управління безпеки дорожнього руху Нацполіціі журналісти порівняли дані за останні шість місяців, з’ясувавши в яких регіонах України відбулося найбільше аварій з потерпілими і загиблими, вчинені з вини водіїв автобусів, передають Патріоти України.

Найбільше таких пригод сталося в Запорізькій області – 8 ДТП. Далі йде Дніпропетровська область – 6. Третє місце антирейтингу ділять між собою Одеська та Львівська область – по 5 аварій.

По 4 ДТП, винними в яких стали водії автобусів сталися в: Івано-Франківської, Київської та Черкаської областях, а також в Києві. По 3 аварії сталося в Полтавській, Житомирській, Волинській та Вінницькій областях.

Що стосується ДТП, скоєні через несправність автобуса або маршрутки, то лідерство тут належить Києву – 22 аварії. Далі слід Полтавська область – 11 НП на дорогах. Черкаська, Волинська і Одеська область – по 7 аварій.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Между "карантин не нужен" и "не нужен такой карантин" – существенная разница", - Олексій Арестович

середа, 1 квітень 2020, 23:41

Мавпи з неврозом зносили туалетний папір з полиць однаково - і в "великій Америці", і в "слаборозвиненій Україні". "По разным оценкам, около 2500 млн человек сидят в карантине, отграничены в базовых правах и подвергаются угрозе не пережить (или сложно ...

З "Укроборонпромом" усе погано?: "Бездеятельность власти уничтожает государственные предприятия во время войны", - Бутусов

середа, 1 квітень 2020, 23:29

Президент Володимир Зеленський просто самоусунувся від управління підлеглими йому відомствами, де він особисто призначає керівників. "Катастрофическая ситуация в оборонпроме - бездеятельность власти уничтожает государственные предприятия во время войны...