Стало відомо, громадяни яких країн загинули та постраждали у Барселоні під час теракту

​Серед жертв та постраждалих від терористичного акту у Барселоні є громадяни 18 країн.

Про це з посиланням на Агентство цивільного захисту Іспанії повідомляють Патріоти України.

"Жертвами нападу у Барселоні були щонайменше громадяни 18 різних країн, включаючи Францію, Німеччину, Іспанію, Нідерланди, Аргентину, Венесуелу, Бельгію, Австралію, Угорщину, Перу, Румунію, Ірландію, Грецію, Кубу, Македонію, Китай, Італію та Алжир ", - інформували у вед омстве.

Таким чином, українців серед жертв та постраждалих немає.

"Інформація від наших громадян, які проживають у готелях поблизу місця події: двоє громадян звернулися до нас з проханням допомогти потрапити у готель. Ми зв'язалися з готелем, все нормально. Люди можуть повернутися", - повідомила генеральний консул України у Барселоні Оксана Драмарецька.

Також на даний момент стало відомо, що у ході поліцейської спецоперації у Камбрильсе було ліквідовано п'ятеро терористів.

"Ми все ще працюємо у Камбрильсе. Ситуація під контролем. Чотири злочинця вбито та один поранений, він затриманий", - інформували правоохоронці.

Пізніше стало відомо, що п'ятий терорист помер.
"3:55 (4:55 за Києвом, - ред.). Ми підтверджуємо, що п'ятий терорист, якого поранили у Камбрильсе, помер", - повідомили у поліції.
Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело