"Стена с Мексикой" приказала долго жить: Цацки Трампа потихоньку сворачиваются", - Олексій Нестеренко

Залишається скасування "Обамакеар", але цей проект перетворюється до циркову клоунаду, за яку не хоче голосувати навіть республіканська більшість у Конгресі й Сенаті.

Будівництво стіни з Мексикою було передвиборною обіцянкою Трампа. Фото: ВВС.

Ось вже і зі стіною між США і Мексикою настає ясність. "Ми не станемо будувати стіну там, де в цьому немає необхідності" - заявив секретар внутрішньої безпеки Джон Келлі. Про це пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер Олексій Нестеренко, передають Патріоти України і цитують далі:

"При этом все знают, что граница между США и Мексикой и так сегодня оборудована серьезными заградительными сооружениями по последнему слову техники.

В общем, стена тоже отпала. Ну не отпала, а сварганят кусок для картинки, и отчитаются.

Остается отмена "Обамакеар", но этот проект превращается к цирковую клоунаду, за которую не хочет голосовать даже республиканское большинство в Конгрессе и Сенате.

В общем, сворачивают потихоньку цацки Трампа и берутся за реальную политику".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бо "переможний наступ" провалився: Кремль шукає ще 400 тисяч рекрутів - Bloomberg

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:00

Після провалу зимового наступу в Україні російське командування має намір перейти до оборони, паралельно набираючи поповнення в армію. Цього року Кремль розраховує завербувати до 400 тисяч контрактників. Про це виданню Bloomberg розповіли джерела, знай...

У окупантів в Севастополі знов дуже гучно розцвіла "бавовна"

п’ятниця, 24 березень 2023, 19:04

В тимчасово окупованому російською федерацією українському місті Севастополь сталася серія вибухів. Місцеві Telegram-канали називають епіцентрами бавовни локації поблизу бухт Комишової та Омега.