"Стена с Мексикой" приказала долго жить: Цацки Трампа потихоньку сворачиваются", - Олексій Нестеренко

Залишається скасування "Обамакеар", але цей проект перетворюється до циркову клоунаду, за яку не хоче голосувати навіть республіканська більшість у Конгресі й Сенаті.

Будівництво стіни з Мексикою було передвиборною обіцянкою Трампа. Фото: ВВС.

Ось вже і зі стіною між США і Мексикою настає ясність. "Ми не станемо будувати стіну там, де в цьому немає необхідності" - заявив секретар внутрішньої безпеки Джон Келлі. Про це пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер Олексій Нестеренко, передають Патріоти України і цитують далі:

"При этом все знают, что граница между США и Мексикой и так сегодня оборудована серьезными заградительными сооружениями по последнему слову техники.

В общем, стена тоже отпала. Ну не отпала, а сварганят кусок для картинки, и отчитаются.

Остается отмена "Обамакеар", но этот проект превращается к цирковую клоунаду, за которую не хочет голосовать даже республиканское большинство в Конгрессе и Сенате.

В общем, сворачивают потихоньку цацки Трампа и берутся за реальную политику".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Великий Договір капітуляції росії: Експерт запропонував оригінальний спосіб, як отримати репарації з рф після перемоги України у війні

середа, 7 грудень 2022, 9:09

Великий Договір капітуляції росії має включати низку важливих статей з вимогами України, зокрема щодо репарацій. Таку думку висловив публіцист та політичний експерт Юрій Радухін. . Радухін зазначив, що Договір має включати також важливі статті вимог ...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...