Стоматологи видалили зуб рекордної довжини (фото)

Відзначається, що операція пройшла в лютому, проте рекорд був зафіксований тільки на цьому тижні.

Фото: The MirrorВ Індії у підлітка видалили найдовший в світі людський зуб, довжина ікла становить 3,67 сантиметра, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Mirror.

За словами стоматолога, який проводив операцію, 18-річний юнак прийшов до нього з косметичною проблемою. Зуб ріс в напрямку щоки, операція з видалення, яка була проведена під місцевою анестезією, зайняла 30 хвилин.

Ікло індійця виявився на п'ять міліметрів довше того, що вже був занесений в Книгу рекордів Гіннесса. Середня довжина людського зуба становить 20 міліметрів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...

"Кремль напомнил россиянам, что не все зависит от Путина", - Портников

четвер, 9 квітень 2020, 0:26

По мірі наростання епідемії дії регіональних керівників будуть все більш жорсткими. Уже зараз режим в'їзду в Астраханську область не сильно відрізняється від режиму в'їзду в Чечню. "Российское правительство заявило о недопустимости закрытия границ межд...