"Стрімкі лавиноподібні процеси оголошення суверенітетів цілком реальні для РФ у майбутньому" - експерт (відео)

Росія може розпастися за кримським сценарієм, який вона сама і вигадала.

Карта Російської Федерації

Розвал Російської Федерації може розпочатися з багатьох регіонів країни одночасно і буде підтриманий деякими сусідніми державами, повідомляють Патріоти України. Про це в ефірі ObozTV заявив експерт Міжнародного інституту демократії Євген Дикий.

"Якщо за кримським сценарієм десь буде оголошено про створення "стихійно виниклої самооборони Алтаю", вона може дивним чином нагадувати китайський спецназ. Це абсолютно реалістичний сценарій. Сибірська республіка може себе проголосити, Ідель - Урал. Я вже мовчу про те, що як тільки там почнеться хоч щось хитатися, то Північний Кавказ повстане відразу", - зазначив він.

За його словами політика керівництва країни при повній згоді з боку суспільства веде державу саме до такого розвитку подій. "Я вважаю, що розвал Росії не просто може статися, але і що це досить імовірний сценарій. Стараннями Путіна і не тільки його. Потрібно віддати належне, що політику Путіна по спробам відродження СРСР підтримує абсолютна більшість російського суспільства і навіть популярні опозиційні політики. Наприклад, той же Навальний в цьому питанні більше Путін, ніж сам Путін. Послухайте його висловлювання щодо Криму. Якщо Путін тільки імперіаліст, то Навальний ще й російський шовініст на додачу", - підкреслив експерт.

При цьому він закликав не переоцінювати рівень підтримки і стабільності кремлівського режиму. "Згадайте розвал СРСР, коли більшість людей не очікували, що він відбудеться настільки стрімко. З Росією буде так само. Спочатку це буде не очевидно, а потім підуть стрімкі лавиноподібні процеси, оголошення суверенітетів", - підсумував Дикий.

Раніше письменник і журналіст Сергій Лойко пояснив, чому Росія "віддасть" Крим після того, як Путін залишить посаду президента.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку противник продовжує атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ - Машовець

середа, 4 жовтень 2023, 1:45

1. На Токмацькому напрямку командування противника продовжує свої спроби атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ І я розумію чому, адже цілком очевидно, що якщо воно спробує зупинити ці атаки - "неприємності" у смузі оборони його 42-...

"Долар вкотре зробив росіянам боляче", - Невзоров

середа, 4 жовтень 2023, 0:30

"Долар для Росії - як дзеркало Агріппи Неттесгеймського. Воно (за легендою алхіміків) - "бачило" справжній стан обличчя крізь шари макіяжу, гриму та будь-які маски", - пише російський публіцист Олександр Невзоров на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук"...