Створені РФ "ДНР" і "ЛНР" мають бути ліквідовані - вони не відповідають Конституції України, - Волкер

Ці новоутворення створила Росія задля маскування її ролі та зміцнення триваючого конфлікту, наголосив спецпредставник США.

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявляє, що створені Росією окупаційні утворення «ДНР» та «ЛНР» на Донбасі мають бути ліквідованими, бо не відповідають Конституції України. Про це він заявив під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute, яка транслювалася на сайті установи, повідомляють Патріоти України.

«Так звані «Луганська народна республіка» і «Донецька народна республіка» є утвореннями, які створені Росією з метою породження на місці політичної реальності задля того, щоб допомогти замаскувати роль РФ та зміцнити триваючий конфлікт, і вони повинні бути ліквідованими», - сказав Волкер.

«Не існує місця для них в українському конституційному устрої. Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, і ці утворення мають зникнути», - наголосив спецпредставник США.

28 лютого президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія «не проти» поставити окупований Донбас під міжнародний контроль, «але треба домовлятися з невизнаними республіками».

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Лукашенко погодився на всі пропозиції Путіна", - Соловей

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:55

Два східноєвропейських "вождя" телефоном обговорили ситуацію в Білорусі і подальшу взаємодію. «Два східноєвропейських "вождя" телефоном обговорили ситуацію в Білорусі і подальшу взаємодію. Лукашенко повністю погодився на всі пропозиції Кремля по союзні...

У Зеленського визначились, хто в Україні жирує більше за олігархів: Новий голова Державної податкової служби намагається загнати малий бізнес в борги, - аналітик

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:47

ВВП України цього року скоротиться на 6-8%. Ще більше падіння варто очікувати в динаміці промислового виробництва. Деіндустріалізація в цьому контексті набуває вже майже необоротний характер. Про це у своєму блозі пише економіст і фінансовий аналітик О...