Субсідії українцям можуть виплатити із запізненням

70% одержувачів субсидій вже оформили допомогу на новий період, в тому числі розрахований розмір субсидії на літо. Про це повідомляє прес-служба Кабміну. Кіровоградська, Полтавська і Миколаївська області опрацювали майже 90% субсидійних справ.

«Чернівецькій, Київській та Одеській областям та їх обласним центрам слід прискорити процес перепризначення субсидій і повідомити населенню про розмір допомоги», - відзначають в уряді. У Кабміні пояснюють, що процес перепризначення субсидій на новий період в деяких областях затягується через відсутність у місцевих органів самоврядування реєстрів про склад офіційно зареєстрованих членів сім'ї одержувачів допомоги, передають Патріоти України.

«Людям, які мають право на допомогу держави в оплаті комунальних послуг, не варто хвилюватися. Субсидія обов'язково буде оформлена та нарахована заднім числом за травень і червень. Якщо субсідіанту невідомо про нарахування субсидії та в платіжці відповідної інформації не відображено, рекомендується платити обов'язковий платіж такий же, як в квітні-травні цього року», - радять в Кабміні.

У той же час, сім'ям, у яких є накопичена за минулі роки заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, Кабмін рекомендує погасити її або оформити договір реструктуризації боргу. Уточнюється, що від цього також залежить процес перепризначення субсидій на новий період.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО зазнав чималих несанкціонованих змін: На території Лаври Паша Мерседес будував готелі та ресторани – політолог

вівторок, 21 березень 2023, 3:00

Релігійна організація московського патріархату на чолі з митрополитом УПЦ МП Павлом Лебедем вже десятки разів грубо порушила умови оренди комплексу. На території Національного заповідника “Києво-Печерська Лавра” митрополит УПЦ МП Павло Лебідь, в народі...

"Хіба ж можна так лякати росіян - що США тепер в будь-якому випадку тупо розкатає Росію на купку трісок, бо в них "депресія", - Голобуцький (відео)

понеділок, 20 березень 2023, 23:15

"Падение банков означает только одно – вероятность крупномасштабной войны резко возросла. Поскольку США другого варианта выхода из депрессии, которая им грозит в результате этого кризиса, кроме как раскручивания крупномасштабной войны, в которой они мо...