Сучасні "ейнштейни" якогось біса створили маленьку чорну діру

Вченим з Національної прискорювальної лабораторії SLAC випадково вдалося домогтися ефекту чорної діри, сфокусувавши найпотужніший рентгенівський лазер на молекулі.

Фото від fakty.ictv.uaДослідники проводили експерименти з окремими атомами ксенону і двома молекулами – йодометаном та йодобензолом, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вони направляли на них пучок світла діаметром 100 нанометрів за допомогою спеціальних дзеркал. Спочатку все йшло нормально і промінь створив так званий порожній атом.
Однак молекула йодометану після впливу променя продовжила засмоктувати електрони сусідніх атомів вуглецю та водню, як чорна діра.
Вчені вважають, що подібний ефект виявився б ще більш значним на великих молекулах, проте поки вони не знають, як його вимірювати.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Постійно отруює життя людям: "Князь", який пропонував українській блогерці "пасасать", виявився таким собі Козіком з кримінальним шлейфом та знаменитим батьком

вівторок, 6 червень 2023, 6:38

“Князьок-Ігорьок” напідпитку, який принижував відому блогерку Раміну Есхакзай за невдале паркування, виявився Ігорем Козіком – майстер спорту з боксу, має кримінальні справи за крадіжку, розбій, побиття людини, погрози працівнику правоохоронного органу...

Про "азовських бичків" (ч.2), - Машовець

вівторок, 6 червень 2023, 5:00

Очевидно, що на першому етапі створення та розгортання так званого "Азовского военно-морского района" російське командування ймовірно скористається можливостями своїх чорноморського флоту та каспійської флотілії, щодо комплектуання цього "організму"......