Суворі будні українських полярників (фото)

Робота в умовах вічної мерзлоти може бути дуже цікавою.

Українські полярники. Фото: Фейсбук

На мисі Марина острова Галіндез працює єдина українська антарктична станція. У соцмережі з’явилися фото, опубліковані одним з співробітників «Академіка Вернадського», повідомляють Патріоти України.

Фото на своїй сторінці Facebook опублікував очільник 21 Української антарктичної експедиції Микола Старинець.

На офіційній сторінці Міністерства освіти та науки України також з'явився відповідний коментар: «Усі так нарікають на погоду і сніг: хтось не може відкопати авто, хтось – дістатись на роботу. А уявіть, як нашим полярникам! У них так майже весь рік!»

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...