Світовий бренд зняв зворушливу рекламу у київському метро (відео)

​Французький бренд Lacoste вибрав київське метро для фінальної частини ролика.

Фото від u-news.com.uaВідома французька компанія Lacoste, яка займається виробництвом одягу, аксесуарів і парфумів відео для своєї нової рекламної кампані зняла на станції столичного метрополітену «Видубичі». Про це розповідають Патріоти України, з посиланням на режисера візуальних ефектів Стефана Аллендера.

Аллендер зазначив, що саме відео розділили на чотири частини. Так, першу станцію тридцятих років, де герої їхали в старовинному поїзді знімали в столиці Угорщини Будапешті. Другу частину, в якій показані інтер'єри поїздів знімали всередині музею-поїзда в Будапешті. Третьою стала студія для стрибків між поїздами і біг на даху, а четверта - це київська станція метро «Видубичі».

Крім цього, режисер розповів, що на зйомки відео витратили дев'ять днів. Шість днів знімали в Будапешті, два дня на півдні Франції, а останній знімальний день проходив в Києві.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі, в тому числі школярів, - Голобуцький

середа, 6 липень 2022, 0:00

"На Deutsche Welle вийшов свіжий матеріал про будні литовських школярів: "Вранці замість класної кімнати діти йдуть на природу. Цей навчальний день організував "Литовський стрілецький союз", - своєрідна військова самооборона, вони тісно пов'язані з арм...

Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

вівторок, 5 липень 2022, 21:28

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро О...