Світовий бренд зняв зворушливу рекламу у київському метро (відео)

​Французький бренд Lacoste вибрав київське метро для фінальної частини ролика.

Фото від u-news.com.uaВідома французька компанія Lacoste, яка займається виробництвом одягу, аксесуарів і парфумів відео для своєї нової рекламної кампані зняла на станції столичного метрополітену «Видубичі». Про це розповідають Патріоти України, з посиланням на режисера візуальних ефектів Стефана Аллендера.

Аллендер зазначив, що саме відео розділили на чотири частини. Так, першу станцію тридцятих років, де герої їхали в старовинному поїзді знімали в столиці Угорщини Будапешті. Другу частину, в якій показані інтер'єри поїздів знімали всередині музею-поїзда в Будапешті. Третьою стала студія для стрибків між поїздами і біг на даху, а четверта - це київська станція метро «Видубичі».

Крім цього, режисер розповів, що на зйомки відео витратили дев'ять днів. Шість днів знімали в Будапешті, два дня на півдні Франції, а останній знімальний день проходив в Києві.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...

Російські полковники в Сирії зменшують собі посади до лейтенантських, щоб не їхати на власну погибель в Україну, - ГУР

середа, 1 лютий 2023, 7:05

Рівень боєздатності російської армії низький, а всі заяви про "другу армію світу" лише "картинна демонстрація". Про це окупанти говорять між собою у перехопленні ГУР. Крім того, російські полковники в Сирії "зменшили" собі звання, щоб не їхати в Україн...