Параноя: Путін влаштував черговий розгін у силовій верхівці РФ

Своїм указом президент Росії провів серйозні чистки у регіональний органах.

Володимир Путін. Фото: altervision.org

Президент РФ Володимир Путін підписав указ, згідно з яким від своїх посад звільняються 12 високопоставлених генералів МВС, СКР та МНС. Текст документа опублікований на офіційному порталі правової інформації, передають Патріоти України.

Згідно з указом, з посади заступника глави МНС РФ звільнено Володимира Артамонов. Крім того, з посади заступника начальника Національного центру управління в кризових ситуаціях по екстреному реагуванню МНС звільнений генерал-майор Сергій Воронцов.

Перестановки відбулися і в регіональних органах влади. З посади першого заступника керівника управління Слідчого комітету по Башкирії звільнений полковник Рим Габдуллін. Генерал-майор юстиції Олесею Євдокимов звільнений з поста глави управління СКР по Ульяновської області.

Генерал-лейтенанта Григорія Желудова зняли з поста начальника ГУ Федеральної служби виконання покарань по Пермському краю. Генерал-майор Сергій Кададов звільнений з посади директора департаменту наглядової діяльності та профілактичної роботи МНС.

Крім того, Путін звільнив заступника начальника ГУ МВС по Іркутській області генерал-майора Олега Кнауса, а також головного інспектора МВС РФ генерал-майора Сергія Кулюкіна. Генерал-майор поліції Віктор Кутилкін покинув пост заступника начальника головного управління МВС по Кемеровській області.

Цим же указом президент РФ призначив Миколу Савченко главою управління МВС на московському метрополітені.

Також заступником директора ФСВП, начальником управління слідчих ізоляторів центрального підпорядкування призначено Володимира Бурикін.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сирами і ковбасою Росія на півострові завжди не балувала. Але їх стало набагато менше", - блогер

четвер, 18 жовтень 2018, 8:24

В анексованому Криму відкрили рух для вантажівок по Керченському мосту 1 жовтня. Окупаційна влада обіцяла, що після цього завозитимуть на півострів більше товарів із Росії. Це мало б знизити ціни. Вони вдвічі вищі, ніж в Україні та РФ. Та відкриття рух...

"У наших соседей есть традиция - самим устроить теракт, обвинить в нем кого-то и напасть", - волонтер Донік

четвер, 18 жовтень 2018, 8:12

У наших соседей есть традиция - самим устроить теракт, обвинить в нем кого-то и напасть.Они никогда не упускают возможности использовать террор. Даже если теракт не был спланирован кремлем, они максимально будут его раскручивать и использовать страх лю...