"Синочок допоміг": Киянка 8 років не може вийти на вулицю через сміттєві завали в квартирі (відео)

Сусіди чоловіка скаржаться на сморід, тарганів і гризунів, а 80-річна мати не виходить на вулицю вже вісім років.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Це не сміття, це сировина для здачі", - пояснює Вадим. За його словами, він носить сміття в пункт здачі, але оскільки він не може конвертувати його все відразу, Вадим зберігає частину вдома.

Через накопичений мотлох в будинку забивається каналізація і до Вадима приходять комунальники і поліція. Однак пробратися в квартиру до чоловіка не так просто - навколо гори сміття. З Вадимом також живе його 80-річна мати і 85-річний батько. У жінки хворі ноги і вона не в змозі вибратися з завалів. В результаті Вадима забрала "швидка" і відвезла в психіатричну лікарню. У медицині подібні випадки називають патологічним накопиченням.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...