Ситуація катастрофічна: Стало відомо про нові проблеми російських окупантів на Донбасі

Бойовики відчувають серйозні проблеми з відсутністю людей для комплектації передових частин.

Ілюстрація. Фото: Gazeta.ua

Бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" відчувають серйозні проблеми з відсутністю людей для комплектації передових частин, офіційні джерела говорять про некомплект в 40 відсотків, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

За інформацією кореспондентів видання, передові лінії бойовиків складаються з розрізнених дрібних груп бійців, які тримають слабко укріплені позиції.

"Фронт тримають розрізнені дрібні групи бійців на позиціях, які часто представляють собою коло окопів, пару бліндажів і не завжди - самотній БМП або БТР. Людей, особливо в передових піхотних частинах "ДНР" і "ЛНР", катастрофічно не вистачає, офіційні джерела говорять про некомплект в 40 відсотків", - йдеться в матеріалі.

Крім того, кореспондент видання з посиланням на людей, близьких до інформованого колишнього командира бригади "Схід" Олександра Ходаковського, повідомляє про піхотні роти на передовій в 28 чоловік.

Також повідомляється про відсутність глибини у оборони бойовиків. Відзначається, що часто не існує ні запасних, ні "других" ліній оборони.

"Фронт - це "картонка" така, яку можна прорвати при бажанні в будь-якому місці. Питання: що буде потім? За ним же густонаселені міста, будинки, підвали та купа артилерії в тилу", - розповів кореспонденту один з ватажків "ДНР", який воює під Ясинуватою.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У центрі столиці чоловік з ножем погрожував журналістам (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 18:47

Спецпризначенці затримали зловмисника в Маріїнському парку.

Світовий банк відклав виділення Україні першого траншу кредиту в сумі $350 млн

п’ятниця, 18 вересень 2020, 18:36

Рішення про виділення коштів Україні було схвалено ще наприкінці червня, однак кошти досі не надійшли. Рішення про виділення коштів Україні було схвалено ще наприкінці червня, однак кошти досі не надійшли. "Ми їх очікуємо. Ми 1 вересня провели найбільш...