Ситуація катастрофічна: Стало відомо про нові проблеми російських окупантів на Донбасі

Бойовики відчувають серйозні проблеми з відсутністю людей для комплектації передових частин.

Ілюстрація. Фото: Gazeta.ua

Бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" відчувають серйозні проблеми з відсутністю людей для комплектації передових частин, офіційні джерела говорять про некомплект в 40 відсотків, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

За інформацією кореспондентів видання, передові лінії бойовиків складаються з розрізнених дрібних груп бійців, які тримають слабко укріплені позиції.

"Фронт тримають розрізнені дрібні групи бійців на позиціях, які часто представляють собою коло окопів, пару бліндажів і не завжди - самотній БМП або БТР. Людей, особливо в передових піхотних частинах "ДНР" і "ЛНР", катастрофічно не вистачає, офіційні джерела говорять про некомплект в 40 відсотків", - йдеться в матеріалі.

Крім того, кореспондент видання з посиланням на людей, близьких до інформованого колишнього командира бригади "Схід" Олександра Ходаковського, повідомляє про піхотні роти на передовій в 28 чоловік.

Також повідомляється про відсутність глибини у оборони бойовиків. Відзначається, що часто не існує ні запасних, ні "других" ліній оборони.

"Фронт - це "картонка" така, яку можна прорвати при бажанні в будь-якому місці. Питання: що буде потім? За ним же густонаселені міста, будинки, підвали та купа артилерії в тилу", - розповів кореспонденту один з ватажків "ДНР", який воює під Ясинуватою.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "События в Донецке, о которых нельзя говорить", - Фашик Донецький

вівторок, 21 січень 2020, 19:30

Розповідь зі слів того, хто безпосередньо бачив те, що бачити не можна. Про це у своєму блозі пише Фашик Донецький, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В продолжении темы оккупации части территории Украины рф и "гражданской войны" рас...

"Запад становится соучастником очень опасного преступления?" - Анти-Колорадос

вівторок, 21 січень 2020, 19:15

Іран продовжував якісь, ніким не контрольовані роботи на закритих об'єктах, але в той же час, отримав можливість продавати набагато більше нафти, ніж під санкціями. "Вчера из Ирана прозвучало суровое предупреждение направленное, в первую очередь, чувст...